Розіграш

В рамках інтер’єрної премії ART SPACE 2017 компаніями Фактура.UA, FREEDOM, LIWSPATECHNOLOGY, Rouche boboise буде проводитися розіграш карти платинум з номіналом 10000 $

Умови участі:

Розіграш карти платинум з номіналом 10000 $ проводиться серед архітекторів, дизайнерів, декораторів, архітектурних і дизайн-бюро, які є клієнтами компаній Фактура.UA, FREEDOM, LIWSPATECHNOLOGY, Rouche boboise.

Для участі в Лотереї Клієнтам вищевказаних компаній – організаторів необхідно звернутися безпосередньо в салони компаній для отримання повної інформації щодо умов участі в Акції та отримання жетонів.

Перед початком Гала – концерту інтер’єрної премії ART SPACE 2017 необхідно зареєструвати отримані жетони в комісії Лотереї.

Зареєструвати жетони в комісії Лотереї можуть власники жетонів при наявності паспорта, а також їх представники при наявності довіреності на представлення інтересів учасника та паспорта. Якщо жетони не будуть зареєстровані комісії Лотереї безпосередньо в день її проведення, дані жетони не братимуть участі в самій Лотереї.