Описание проекта

КАНАПКА БАР
Квадратура: 50 м2
Автор проекта: Александр Юдин / Владимир Юдин / YUDIN Design

Отже – це місце на Андріївському узвозі має якусь вічну притягальну силу, і його «внутрішній код» означає багато більше, аніж уявляється. Це місце кохання та любові.
Ресторан складається з двох частин: літнього майданчика та основної зали, тому чудово підходить як для романтичних побачень так і для ділових зустрічей.
У 1950р. будинок проектував Микола Холостенко, йому вдалося першим спроектувати та втілити у життя багатоповерхову будівлю на Андріївському узвозі, не зважаючи на не сприятливий для цього рельеф.
В основній залі ви можете побачити стіну з цегли, яку ми зберегли у її оригінальному вигляді. Кожна з цих цеглин укладалася вручну, що видно по не ідеальним швам, тому зберігає у собі енергетику та душу кожного хто приклав до цього руку.
Зверніть увагу на її товщину. Це говорить про те на скільки міцною є ця будівля.
Звертаємо вашу увагу на ліпнину на стінах. Це ручна робота, яка створювалась з описів, фото та дореволюційних ескізів. Цей елемент дизайну був притаманний лише для заможних апартаментів того часу.
Також, ще одна річ, характерна подібним оселям того часу – це велика люстра-абажур. У нашій інтерпретації — це люстра, що має 47 абажурів, виконана на сучасний лад, про те з дореволюційним мотивом.
«47» – це не звичайна цифра. Вона має містичне та магічне значення. Якщо ви звернете увагу, то помітите, що ці цифри повторюється у багатьох елементах інтер’єру (4 картини, 4 полиці для книг, 4 рівні дровера — шафи по горизонталі та 7 по вертикалі, 7 абажурів на стінах).
«4» — відповідає за уміння застосовувати отримані знання на практиці, внутрішню мудрість, чесність, витривалість та рух у перед, що є не мало важливим у житті ресторану.
«7» — як відомо, є взагалі містичною цифрою, не дивно, адже Андріївський узвіз – це колискова містики.
Вона символізує духовне пробудження, інтуїцію, містику та вдачу. У сумі 4+7=11, а 1+1=2.
Цифра «2», означає «пара» тобто кохання.
Без сумнівів головною окрасою є смарагдова канапа довжиною 14 метрів!
Вона створена для того, щоб знайомити та зближати усіх гостей, які відвідують «Канапка бар». Це вже віяння характерне сучасним європейським закладам, коли гості без проблем заводять не вимушені розмови, діляться враженнями від замовлених страв та напоїв та заводять нові знайомства у ресторанах.
По іншу сторону зали – величезна шафа-дровер, вагою понад 400 кг. з натурального дерева. Вона зберігає у собі усе від кавової машини до предметів сервірування.
Кожен з гастрономічних консультантів, який вас радо зустріне у «Канапка бар», як справжній господар на власній кухні, збере для вас сет з канапок, заварить запашну каву, наллє п’янкого вина та пригостить авторським десертом, не ховаючись за барною стійкою та у закутках ресторану.
Особливої уваги заслуговує наша, ще не дуже велика, про те багата бібліотека книг. Тут історична література та переклади іноземних авторів, є й справжні українські надбання, як ось на приклад: книга «Скриня. Речі сили» у якій описується та розкривається містичне знання закодовані в українських візерунках та символіці.
Усі вони були зібрані із численних любительських бібліотек. Саме тому кожна з них має свою енергетику та силу. Завдяки цьому, довірившись внутрішньому голосу, ми можемо прочитати у них трішки більше ніж очікуємо…
Дизайн: YUDIN Design / Братья Юдины
Фото: Сергей Савченко

Leaver your comment