Описание проекта

UKR TERRACOTTA
Квадратура: 140 м2 м2
Автор проекта: Аліна Пунь та Катерина Бондаренко
Фотограф: Юлія Піша

Офіс оформлений у сучасному етностилі. Загальна площа — 140 кв м, висота стелі — 3 м. Приміщення розраховане на 18 робочих місць, містить переговорну кімнату, окремий кабінет та повноцінну зону для релаксу з кухнею. Також є відокремлена від основного простору зона гардеробу та санвузлів.
В основі концепції лежить білий колір як загальний фоновий та яскраві терракотові, чорні та пшеничні акценти, що робить офіс максимально свіжим та затишним. Авторське оздоблення стін було розроблене і виконане нашою командою спеціально для цього проєкту. Ідея полягала у сучасній подачі етноелементів. Частина стін оформлена, імітуючи традиційні стіни хати-мазанки. Десь є відтиски, що нагадують камиш, а у зоні вбиралень стіни оздоблені відтисками спражнього колосся пшениці.
Декоративні кола різних, але природніх для нашої місцевості і традиційних для нашої культури кольорах надають особливого ефекту. Оздоблені войлоком, ці декори також відсилають нас до часів предків, коли використовувались справжні натуральні тканини. Наші пращури вірили у символи, а коло — це  символ нескінченності і вічності. Тому окрім красивого оздоблення, ці декоративні елементи мають також приносити удачу власникам приміщення.
Всі ці речі — національний генокод. Нашим головним завданням було тонко поєднати українські символи, які рідні та дорогі кожному українцеві, але при цьому зберегти сучасність приміщення.
Частина офісу, яка відіграє роль релакс-зони та кухні, має висоту стелі всього 2 м. Найскладнішим та водночас найцікавішим завданням було зробити цей простір максимально комфортним. Частину стелі ми обшили дзеркалом. Іншу — пофарбували в чорний колір, як продовження стіни. Такий прийом дав максимальну глибину і візуально зробив стелю вищою.
Тут можна переключити думки, гойдаючись на гамаках або просто розвалившись на кріслах-мішках. Перекусити або попити каву можна зручно вмостившись за столиком на м’якій частині.

В результаті маємо сучасне офісне приміщення з етномотивами, яке вражає своїми акцентами і підкуповує зручністю.

Локація: м. Київ
Рік реалізації: 2020 р.

Leaver your comment