Описание проекта

Portrait in blue
Квадратура: 91 м2
Автор проекта: Анастасія Жигир
Фотограф: Анастасія Подерв'янська

Нові апартаменти для сучасної успішної пари. Портрет в блакитному.
Успіх, улюблена робота з насиченим розкладом, подорожі та шалений ритм життя у мегаполісі зробили головною цінністю в цьому проекті можливість зупинитись та насолодитись миттю спокою, побути насомоті чи поруч з рідною людиною.
Це зумовило й витриману кольорову гамму, й стилістичні, планувальні, інженерні рішення. Головний акцент зроблено на тактильних відчуттях: масивний паркет з горіха під масловоском дарує неповторне відчуття тепла й природності, його підкреслюють поверхні з натурального каміння, затишок і тепло додають шовковий та вовняний килими ручної роботи, велюрова обивка меблів. Планувально та кольорово квартира поділени на 2 окремі зони: приватну, світлу та сонячну, й просторе студіо, оформлене в поєднанні темно-синього й сірих відтінків. Вони відокремлені не лише планувально але й інженерно: для повного комфорту приватна зона акустично ізольована — і жодні звуки музики чи увімкненого телевізора не потурбують спокій у спальні.
Під час створення інтер’єра цього помешкання важливим було залишити простір для насичення його індивідуальністю власників, але головна змістовна вісь всієї квартири — велика робота Собор Сан Марко пензля Анастасії Подерв’янської. Кольорові акценти — фотороботи, відзняті в центрі Києва.

Leaver your comment