Описание проекта

отель CHALET EQUIDES *****
Квадратура: 2500м2 м2
Автор проекта: Анна Десятничук-Папушенко
Фотограф: Андрей Авдеенко

HOTEL CHALET EQUIDES- багатофункційний розкішний простір. Головна ідея—відповідність вимогам часу та статусу cучасного комплексу європейського рівня EQUIDES CLUB, це водночас зала для світських вечірок та затишна конференцзала з атмосферою поглинання в класичну музику, конференції, банкети, виставки, концерти… Класика відверто заявила про своє існування і в сучасному сьогоденні, але вимагає окремої уваги до кожної деталі, саме вони формують атмосферу, не властиву жодній конференц залі в Україні
В апартаментах Panoramic — ми з’єднали розкіш насолоджуватися часом і релакс, який повертає силу і енергію, що дає насолодитися гармонією перебування у просторі сповна. Повний релакс в інтер’єрі допомагає знайти wellness-система італійського виробника STARPOOL, яка активізує процеси відновлення і наповнення життєвою силою тіло людини.
В апартаментах PRESTIG сміливо використані контрасти: тренд на еко натуральні фактури- підсвічування оніксу з грою темного мармуру, білосніжні класичні гіпсові декори і насичений елегантний бордовий оксамит з легким блиском.
Отель отримав 5 зірок та поповнив список найкращих отелів світу.

Leaver your comment