Описание проекта

magic tennis box
Квадратура: 296м2 м2
Автор проекта: Анна Папуша Юрий Нос Архитектурная мастерская ПИНИК
Фотограф: Андрей Авдеенко

При проектуванні зіткнулися з рядом жорстких обмежень. У тому числі: вузька довга ділянка, плоска покрівля (для розміщення обладнання), обмежена висота будівлі. Таким чином, необхідно було знайти конструктивне рішення, яке б дозволяло впустити верхній природне світло в поздовжньо розташовані роздягальні, не збільшуючи при цьому висоту по фасадах.
Неординарне рішення використовувати аркову ферму дугою вниз дозволило не тільки вирішити вищезазначені проблеми, але і додало естетичної гостроти і частку графичности в вузьке приміщення. У просторі ж всередині ферми вдалося розмістити вентиляційні шляхи, з розташуванням решіток з подачею повітря в стратегічно важливих місцях.
Весь об’єм вирішено у вигляді одноповерхового паралелепіпеда з розмірами 49550мм * 6850мм з примиканням до Купола корту через перехід. Паралелепіпед облицьований плитами Equitone і структурним склінням, що надає будівлі строгий і респектабельний вигляд. В інтер’єр заведений фасадний матеріал Equitone, що надає відкритість обсягу до зовнішнього середовища. В обсязі АБК кортів розташовані такі приміщення: хол з ресепшен та лобі, магазином, роздягальні клієнтів і душові, а також роздягальні і душові тренерів.
Інтер’єр має стилістичне і ідеалістичне продовження екстер’єру. Магазин з боку полиць має глухий обсяг з текстурою дерева, що надає затишку загальному урбаністічним простанство. Вітрина виконана у вигляді просічно-витяжної сітки на каркасі, що надає легкості і прозорості магазину. Ресепшен, як і магазин виділено окремим об’ємом, тому він як продовження магазину: брила робочого столу (Equitone) і легкість стійки (просічно-витяжна сітка) і шафа з текстурою дерева. Перегородки не доведені до стелі глухим об’ємом, а розділяються скляними вставками, що надає обсягом легкість і простір і оглядовість округлого стелі з лінійним склінням. Тільки в роздягальнях глухий обсяг санвузлів, виділений кольором розділяє простір. Кольори використовуються в інтер’єрі: зелений і терракот — це кольори тенісний кортів. Душові та санвузли оброблені керамічною плиткою близькою по тону до плити Equitone. Весь обсяг АБК кортів гармонійно витримано в одній стилістиці, як в інтер’єрі так і в екстер’єрі.
І найголовніше: об’єкт з нуля реалізований за 2 місяці в період найжорсткішого карантину в країні.Тому було вирішено використовувати частину меблів (в роздягальнях) вже існуючу!

Leaver your comment