Описание проекта

Lobby & Conference Hall (Grand Hotel)
Квадратура: 690 м2
Автор проекта: Арсен Костишин Кирило Нікітенко Мирослав Набоченко Олександр Лесюк
Номинация: ,
Фотограф: Ярослав Мончак

Лоббі Гранд Готелю — це унікальне місце, яке стало центром зустрічей та переговорів, а також є новим поглядом інтегрування сучасного інтер’єру у необарокову архітектуру будинку.
Центром композиції є острівна барна стійка з кінетичною люстрою над нею. Розташовані по периметру 13 колон складної полігональні форми, символічно відповідають номеру під яким розташовано Гранд Готель, Проспект Свободи 13. Колони виконані з плит горіхового шпону, пронизують стелю та з’являються у конференц залі поверхом вище. Кожна колона складається з тридцяти трьох полігонів, кожен елемент якого, має унікальний напрямок текстури. Дякуючи фаховості компанії EVA LAB вдалося досягнути бажаного результату.
Темні стіни лаунжу служать основою для галереї робіт мальовничих творів художниці Олени Онуфрів та скульптур Володимира Цісарика.
Головну сходову готелю, яка сполучає конференц зал з лаунжем, освітлює 11-ти метровий світильник. Конференц зал у світлих тонах, розташований під скляним куполом з автоматизованим зашторенням, вміщує близько 200 осіб.
На даний момент — це найсучасніший універсальний зал у Львові, з найбільшою кількістю функцій для проведення конференцій, бенкетів, презентацій.

Leaver your comment