Описание проекта

Fish restaurant ресторанного комплексу 36ПО
Квадратура: 279 м2
Автор проекта: Арсен Костишин Кирило Нікітенко Олесь Целюх
Номинация: ,
Фотограф: Андрій Авдєєнко

Fish restautant є частиною ресторанного п’ятиповерхового комплексу 36ПО, що розташований у центрі Львова на площі Ринок 36.
Ресторан складається з двох залів. Центром композиції одного з них є морський акваріум. Стіни оздоблені натуральним каменем з підсвіткою. Сучасно виконані бетонні перекриття залишили відкритими, які у поєднанні з стилізованими тафлями на колонах поєднуються з історичними елементами меблів та барної стійки.
В другому залі розмістили винну шафу з велечезною колекцією вин. Дизайн ресторану – це не тільки підбір текстур та матеріалів, а також емоції, які отримує гість у даному закладі. Тому завданням дизайнерів було створити і використовувати цікаві елементи наповнення інтер’єру. Фішкою цього залу є ексклюзивний незвичайний музичний інструмент виконаний по нашому дизайну, майстрами з Кембріджа (Великобританія), власне для 36По, який самостійно грає тисячі мелодій, клавіші роялю рухаються у ритмі музики. Кожен охочий може сісти за рояль та спробувати себе в ролі музиканта.
Крісла червоного кольору були вибрані для даного закладу, щоб підтримати кольористику полотен на стінах, де зображені червоні морські окуні.
Вино, риба, дорогі спеції, заморські овочі та фрукти – все це і не тільки було звичним на прийомах королів, князів, котрі влаштовували гучні бенкети на Площі Ринок в 16 ст. Тут творилась нова смачна історія цього міста. Яка є частиною історії самого будинку 36По.

Leaver your comment