Описание проекта

PUB ресторанного комплексу 36ПО
Квадратура: 280 м2
Автор проекта: Арсен Костишин Кирило Нікітенко Олесь Целюх
Номинация: ,
Фотограф: Андрій Авдєєнко

PUB 36ПО є частиною ресторанного п’ятиповерхового комплексу 36ПО, що розташований у центрі Львова на площі Ринок 36.
Паб розташований на двох поверхах. Центром композиції одного з залів є велетенський океанаріум висотою 7.5 м. Це найвищий океанаріум в Україні на даний час. На місці теперішнього ресторану був невеличкий магазин з рибками «ПРИРОДА», відповідно ми виконали реконструкцію і зробили для міста справжній великий океанаріум з акулами. Маючи певні габаритні обмеження, ми змогли помістити акваріум тільки 4х5 метрів відповідно ми потяглися вгору. Цікаво також і те, що для цього проекту потрібно було виконувати власний фундамент. Товщина скла з якого виконаний акваріум — 30см.
Дизайн ресторану – це не тільки підбір текстур та матеріалів, а також емоції, які отримує гість у даному закладі. Тому завданням дизайнерів було створити і використати цікаві елементи наповнення інтер’єру.
Продовжуючи морську тематику, ми використали велику кількість металевих труб, які утворюють морський орган, а світильники нагадують різноманітні водорості.
Для більшого занурення у світ природи, частина стін біля акваріуму оздоблена живими рослинами. Це найбільші зелені стіни використані у проекті на даний момент.
Пивоварню 36 ПО збудовано німецькою компанією Kaspar-Schulz, яка вже понад три століття є лідером в сегменті пивоварень ресторанного типу. Компанія вже побудувала понад 230 міні-пивоварень у провідних країнах світу і вперше ця технологія з’явилась в Україні у 36 ПО.

Leaver your comment