Описание проекта

Ukrainian food art ресторанного комплексу 36ПО
Квадратура: 380 м2
Автор проекта: Арсен Костишин Кирило Нікітенко Олесь Целюх
Номинация: ,
Фотограф: Андрій Авдєєнко

Ukraininan food art restaurant є частиною ресторанного п’ятиповерхового комплексу 36ПО, що розташований у центрі Львова на площі Ринок 36.
Ресторан розміщується на двох поверхах та має 4 зали.
Горище історичної будівлі Гелязинівської Кам’яниці було реконструйовано, внаслідок чого ми отримали відкриті тераси на даху з виглядом на вул. Вірменську та панораму старого міста. Побажанням замовника було також запроектувати терасу, з якої відкривався б краєвид на пл. Ринок та ратушу. Проте, виконати це було неможливо, тому що ми не мали права змінювати форму даху чи забирати його. Тоді виникла ідея реалізувати розсувний дах, частина якого могла відкриватись, утворюючи літню терасу. Протягом кількох місяців інженери працювали над реалізацією цієї ідеї, яку згодом успішно втілили у життя.
Величезна кількість зелені у залах створює тропічну атмосферу на фоні історичних стін та дерев’яних елементів. Цікаво те, що компанія «Puzanov Partners Landscape» реалізувала окрім живих стін також і фітодизайн – композиції з живих квітів, овочів та фруктів, підвішених між рослинами. Металеві перегородки та поручні повторюють рослинні мотиви, та переплітаються з озелененням.

Leaver your comment