Описание проекта

Grand Hotel Lviv Luxury & Spa
Квадратура: 10 000 м2
Автор проекта: Арсен Костишин
Номинация: ,

Дизайнери:
Арсен Костишин
Кирило Нікітенко
Архітектори:
Олександр Лесюк
Мирослав Набоченко
Реалізовано в 2018 році м. Львів
125 років тому на проспекті Свободи під тринадцятим номером розташувалась будівля сучасного Готелю, який має довгу та цікаву історію.

Раніше тут збиралася найбільш шанована львівська еліта – артисти, літератори, журналісти, оскільки будівля одна із перших отримала електричне освітлення. Ще раніше у цьому ж будинку народився австрійський майстер пера Леопольд фон Захер-Мазох.

Сьогодні Гранд Готель поєднує строгу класику із вишуканим модерном, що створює особливу атмосферу комфорту та затишку.

Grand Hotel Lviv Luxury & Spa — п’ятизірковий готель, площею 10 000м2, розташований в самому центрі Львова, в «кільці» знаменитих туристичних та історичних атракцій. Тут пропонують 121 комфортабельний та елегантний номер, бездоганний сервіс з найбільшим переліком додаткових послуг, прекрасну можливість насолодитись чудовими видами пам’яток архітектури, умовами для проведення конференцій в одному з найрозкішніших готелів Західної України.
Також для гостей відкрита літня тераса на даху, з якої відкривається панорамний вид на місто; для любителів смачних коктейлів працює лаунж-бар та сигарна кімната для тих, хто любить розслабитися у вишуканому товаристві.

Leaver your comment