Описание проекта

Інтер'єрний світильник "Бичок"
Квадратура: Довжина 40см; Висота 19; Ширина 18. м2
Автор проекта: Артур Гайдай
Фотограф: Ян Гріньов https://www.instagram.com/art.grinyov/

Світильник, як арт-об’єкт, у образі Бика, розроблений скульптором-анімалістом на початку 2021 роцу, став першим виробом колекції «Anima.L», що зараз налічує вже 5 образів різних тварин. Художня концепція представляє образ звіра, як невід’ємну частину людського існування і спонукає звернути увагу на тваринний світ від якого людство закрилося за цегляною кладкою, але не перестає пагубно впливати на їх існування. Автор проекту вважає, що місією людини є піклування про планету і всіх її представників та своїми роботами нагадує про це суспільству.
Предмет інтер’єру виготовлений методом 3D друку з екологічного біорозкладного пластику. Живлення гірлянди відбувається через USB роз’єм, що дозволяє використовувати портативний чарджер або зарядний пристрій для смартфону. Копита захищені подушечками з пробкового дерева, що запобігає подряпинам на поверхнях.
За бажанням можна розширити функціонал предмету за рахунок скляної овальної столешні, яка монтується на бика і перетворює світильник на міні-столик з підсвіткою.

3 комментария

  1. Алла 18.10.2021 at 10:29 пп

    Інтер‘єрний світильник «Бичок» (Артур Гайдай)

  2. Гайдай юрий 20.10.2021 at 9:56 пп

    Бычок интерерный.

  3. Anastasia 25.10.2021 at 6:33 пп

    Інтер’єрний світильник «Бичок»

Leaver your comment