Описание проекта

Men's Shoes Department
Квадратура: 308 м² м2
Автор проекта: Bezmirno Architects
Фотограф: Андрій Авдєєнко

Динаміка ліній та благородність матеріалів для створення атмосферного магазину чоловічого взуття. Головними елементами крамниці є 7-метрові подіуми, на яких розміщується продукція, та асиметрично розташовані мармурові стільниці на них.

Простір магазину проглядається ще зі спуску з ескалатора, що дозволяє клієнту одразу поринути в загальну атмосферу та розглянути весь товар.

Прямолінійні форми основного торгового обладнання підкреслені великими круглими дзеркалами, що перевідбивають продукцію та візуально збільшують простір.

Крім основних елементів інтер’єру, для створення затишку, команда Bezmirno додала м’який килим в центрі залу і сині подушки для сидіння і примірки взуття. Особливу увагу ми приділили деталям, наприклад, під лопатки для взуття в лавах виготовлені спеціальні комірки для їх зберігання.

Для підтримки загальної концепції руху, масивні подіуми були доповнені тонкими латунними полицями вздовж стін. Прямолінійні форми основного торгового обладнання в цілому підкреслюють загальну ідею та візуально надають простору динаміки та руху. Всі елементи інтер’єру працюють в комплексі як одне ціле.

Архітектори: Павлівський Ярослав та Гусак Андрій
Фото: Андрій Авдєєнко, 2019.
Локація: Київ, ЦУМ.
Площа: 308 м²
Рік: 2019

Leaver your comment