Описание проекта

Kensington Palace
Квадратура: 173 м² м2
Автор проекта: Бочуля Андрей, Вергезова Мария — MAD group
Фотограф: Сергей Савченко

Історія цього проекту розпочалася з купівлі дуже незвичайної квартири. Планування припускало довгий прямокутний простір з двома панорамними вікнами по обох сторонах квартири. Таким чином, центральна частина завжди приречена залишатися темною. Вирішуючи цю задачу, ми реалізували систему анфіладного планування, прохідних кімнат і залів. Історично таке планування часто використовувалося в італійських і французьких палацах.
У центральній частині квартири розмістився просторий ошатний хол, який є серцем апартаментів. У цьому холі усі двері розроблені з прозорим склом, що імітує ефект колотого льоду і за кожними з них ховається нова історія. Хол виконаний в темних похмурих тонах, а стіни прикрашають спеціально розроблені для цього проекту шпалери із зображенням туманного лісу. Стеля, в обробці золотою паталлю, безліччю відблисків відбиває неймовірну люстру Serip.
Відкриваючи двостулкові двері, ми потрапляємо в гостьову зону, де поєднана кухня, їдальня і вітальня. Розробляючи дизайн, ми намагалися з’єднати сучасний функціонал, необхідний для комфортного життя, і основні риси класичного стилю. Стіни в кімнаті зашиті лаковими дерев’яними панелями з макассара і інкрустовані м’якими панелями із замші в обрамленні латунних профілів. При цьому предмети інтер’єру відрізняються лаконічними формами і чистими лініями. Тут ми бачимо неймовірний обідній стіл із замшевою опорою від Longhi .
Лаконічний скляний комод від Rimadesio, стриману кухню від FMF Falegnameria Atelier, яка елегантно поєднує в собі три матеріали : класичний мармур Bianca Carrara, темні лакові фасади з евкаліпта і стриманий блиск витисненого металу. Усі меблі ми підбирали на різних фабриках, щоб вони не виглядали, як єдиний гарнітур. У цій вітальні гості зможуть відпочити на двох диванах Vittorio Frigherio і Roberto Cavalli .
Одній з тем, яку ми хотіли втілити в цій квартирі, — це тема природи. Декоративні акценти і натуральні матеріали стали для нас джерелом натхнення. Відтінки зелені розкидані по усьому інтер’єру, пожвавлюючи його і задаючи ритм. У столиках Longi ми використали зелено-трав’янистий колір замші. Однією з унікальних розробок нашої студії є біокамін. Не маючи можливості зробити одну цілісну топку, ми розробили систему з двох синхронних вогнищ полум’я, кожен з яких має уперше криволінійну форму. Масивний мармуровий камін візуально розрізає металева стрічка з латуні, яка ефектно ловить і відбиває відблиски полум’я. Окремою перлиною цього проекту є майстер ванна. Нам дуже хотілося створити справжню будуарну кімнату з ванною біля вікна, але хоч в центральній частині квартири і немає вікон, ми не відмовилися від цієї ідеї і створили великий круглий вітраж, що світиться. Він подарував нам відчуття бажаного вікна.
Заходячи в приватну зону нашої квартири, ми опиняємося в ошатному холі, який служить додатковим гардеробом. Тут на маленькому просторі з’єдналися кілька еклектичних речей. Окремо стоїть шафа Koket дивує своєю обробкою з пір’я папуг, ніби дорога скринька він приховує в собі колекцію дизайнерських туфель, в той час, як на протилежній стіні в обрамленні театральних штор знаходиться строгий чорний елегантний гардероб.
З холу-гардероба ми потрапляємо в майстер спальню і для цієї кімнати ми вибрали гарнітур від Vittoria Frigherio. За узголів’ям ліжка ми не знайшли картини красивіше, ніж створила сама природа. Неймовірний малюнок мармуру Patagonia об’єднав в собі кристали різних напівкоштовних порід. Класичний стиль і пропорції стали головним джерелом натхнення для архітекторів.

Leaver your comment