Описание проекта

Багатофункціональний комплекс "Примор'є м. Маріуполь
Квадратура: 15000 м2 м2
Автор проекта: Бюро: АрхОбраз. Архітектори: Олексій Образцов, Антоніна Коновалова, Антоніна Образцова, Валерій Файзулін, Тетяна Кужельна, Світлана Іванча
Фотограф: Андрій Авдєєнко

Багатофункціональний комплекс знаходиться на в’їзді в курортну зону, розташовану вздовж берега Азовського моря. Це місце перетину п’яти міських вулиць, що зв’язують різні частини Маріуполя. Будівництво першої черги торгового центру в 2005 році дало поштовх до розвитку прилеглої території. Нова будівля пов’язана з ним в єдиний комплекс. Його будівництво дозволило перетворити дану територію в повноцінний громадський центр, до складу якого входять підприємства торгівлі, побутового обслуговування, громадського харчування, спортивно-оздоровчий центр, офісні та клубні приміщення.

На рішення фасадів комплексу надихнув дизайн тільняшки моряка. Сірі непрозорі смуги облицювання формують ефектну сучасну форму будівлі. Дзеркальні вікна відображають навколишнє середовище та візуально з’єднують новий об’єкт зі сформованим оточенням в денний час. Увечері через стрічкове скління помітна активна діяльність користувачів комплексу. Похилі, ніби танцюючі, колони на розі будівлі орієнтовані на транспортну розв’язку. Консольний обсяг великим вікном націлений на центральну частину міста.

Leaver your comment