Описание проекта

Реконструкція готелю "Свердловськ" под бізнес-центр м. Дніпро
Квадратура: 10000 м2
Автор проекта: Бюро: АрхОбраз. Архітектори: Олексій Образцов, Антоніна Образцова, Костянтин Бусаргін, Надія Черкасова, Катерина Омеліч, Валерія Потоцька
Фотограф: Андрій Авдєєнко

Декілька кварталів центральної частини Дніпра забудована типовими дев’ятиповерховими житловими будинками, що сформували безлику середу з монофункцією — багатоквартирні житлові будинки без сучасної громадської інфраструктури. Наш проект — це масштабна перебудова типового багатоповерхового будинку (раніше тут розміщувався готель «Свердловськ») та ресторану «Урал» в сучасний бізнес-центр.

Нами було проведено перепланування приміщень та заміна інженерного обладнання багатоповерхової будівлі, встановлено додатковий великий ліфт та повністю забезпечений доступ для людей з обмеженою мобільністю. Перший поверх реконструйований для розміщення кафе, магазинів та інших об’єктів громадського призначення. В оформленні поверхів використані мотиви відомих світових пам’яток для поліпшення навігації і внесення різноманітності в утилітарне планування.

Просторі приміщення будівлі колишнього ресторану використані для великого холу, конференц-залів бізнес-центру та кафе. Фасадам реконструйованих будівель додані індивідуальні риси. Після реконструкції будівля відповідає сучасним стандартам енергоефективності.

У торці сусіднього багатоповерхового будинку, побудованого за тим же типовим проектом, буде створений мурал, що цитує вітраж з коридору колишнього готелю «Свердловськ».

Leaver your comment