Описание проекта

Автопортрет зсередини
Квадратура: 54,0 м2 м2
Автор проекта: Черній Ірина, Студія дизайн інтер’єру «Interior design CHI»
Фотограф: Сергій Савченко

Атмосфера і любов до деталей одна з найважливіших складових будь-якого інтер’єру. Лаконічний і вишуканий інтер’єр цієї квартири буквально зачаровує. Це прекрасний дует елегантної класики і сучасності. Його основна цінність – продуманий простір, пропорції, ритм – доведені до ідеалу.
Квартира побудована на акцентуванні ліній і форм, наповнених стрімкою енергетикою. Домінуючою гамою кольорів став білий колір, розбавлений дерев’яними текстурами, смарагдовими та сірими відтінками кольору, що дало можливість підкреслити вишукану простоту чітких форм і прямих ліній.
В даному інтер’єрі є ефективний світлодизайн — використовувалися точкові світильники направленого світла, люстри відомих брендів, настінні світильники з тіньовими ефектами, а також світодіодні led профіля. Природність і натуральність інтер’єру прекрасно доповнюється такими матеріалами як гіпсова ліпнина, мідь та латунь, що лише підкреслює бездоганність і загадковість інтер’єру. Окремим райським куточком служить спальня, яка випромінює затишок і природність. Світлі кольори, оригінальна декоративна стіна з панелей окисленої міді, натуральні тканини і тд..
Квартира в якій хочеться жити і повертатись. Спокій, комфорт, природність і затишок — ці речі так потрібні для сучасної людини, яка проживає в мегаполісі. 54 м2 творчої атмосфери.
Рік реалізації 2019
Місце знаходження: м. Київ, ЖК Французький квартал 2

Leaver your comment