Описание проекта

Апартаменты Soho
Квадратура: 104m2 м2
Автор проекта: Чигаров Владимир
Фотограф: Сергей Савченко

У сучасному надшвидкому світі, в часи постійного цунамі викликів та випробувань, вкрай важливо мати прихисток – затишну оселю, надійний форпост захисту від негараздів та інформаційного натиску. Оселю, що гармонійно поєднає вподобання людей різних поколінь та світоглядів, та повністю відповідатиме внутрішньому світосприйняттю його мешканців.
Створити саме такий простір для чотирьох зовсім різних особистостей, враховуючи індивідуальність кожного, вдалося Архітектурному бюро CHIGAROV.
Трохи більше 100 квадратних метрів площі та повна довіра замовника, сім’ї успішних, знаних лікарів з двома активними дітьми, різними за віком, статтю й уподобаннями — наша коштовна палітра можливостей для тонкої гри на контрастах характерів особистостей, сміливих поєднань фактур та матеріалів у інтер’єрі та його глибокого художнього осмислення.
Прискіпливо вивчивши ритм життя та вподобання кожного героя, ми створили проект урбаністичного інтер’єру з елементами стилю лофт. Непомітна з першого погляду, але стала ознака «лофтовості» інтер’єру, варто лише підняти погляд – необроблена бетонна стеля, однакова для усіх кімнат помешкання. У тандемі з золотавою натуральною паркетною дошкою на підлозі, стеля зовсім не виглядає надмірно важкою, залишаючись стильною «родзинкою» інтер’єру.
Серце помешкання – місце, де такі різні, але найрідніші один одному, мешканці збираються разом, де відбуваються важливі моменти життя родини, має надважливе значення. Домінуючою для цієї зони була обрана стримана, майже монохромна кольорова гамма – адже саме нейтральне оздоблення є найкращим тлом для прояву різнобарвних, контрастних за характером, мешканців. Вільний простір вітальні, об’єднаної з кухнею та передпокоєм, у композиційному центрі – півкруглій рельєфній стіні — вибухає яскраво зеленими хаотичними спалахами. Вертикальне озеленення штучним мохом надає необхідний акцент, що об’єднує простір, в якому легко дихається та думається. Графітні поверхні, однакові за кольором, але такі різні за фактурами, вмикають другий, глибший рівень інтелектуального сприйняття простору вітальні. Справжній бенкет для допитливого та чуттєвого розуму увінчує декор – сімейний кросворд з ім’ям чотирилапого друга у базисі, наче символічний маніфест: «у цьому домі кожен важливий!».
День і ніч, інь і ян, постійна взаємодія полярних, але нерозривних явищ, що народжує життя — концепція погляду на інтер’єр простору Його та Її, спальні подружжя. Зустріч чорного і білого, сміливе використання дуже різних, контрастних для сприйняття, фактур, та побудоване на нюансах поєднання теплих півтонів підсилюється тонкою грою світла та дзеркал. Мерехтливий, необтяжуючий ефект м’якого чуттєвого освітлення – результат надзвичайно точного розрахунку різнорівневих й різноспрямованих джерел світла та нетривіального розташування дзеркальної панелі під стелею.
Вишукана гра світла і фактур продовжується у оформленні вбиральні. Дзеркальні поверхні та декілька джерел освітлення, розташованих на різному рівні, працюють на оптичний ефект збільшення простору – вбиральня зсередини здається значно більшою, ніж ззовні. Бульбашки світильників та кругла раковина вмивальника – наче відлуння незвичайної закругленої форми «секретного» приміщення, схованого за декоровану мохом півкруглу стіну вітальні.
Спальні старшої доньки, однієї з топових молодих фігуристок України, та молодшого сина, захопленого альпінізмом, продумані та спроектовані з урахуванням актуальних потреб та неминучого дорослішання дітей. Тут є все, чим живуть та дихають мешканці – іграшки, знаряддя для навчання та захоплень. Домінуючий білий колір та легке оздоблення вікон роблять простір дитячих кімнат світлим, наче наповненим повітрям. Вміло використані кольорові акценти та унікальний розпис – кольорові хмаринки та невагомі гори — надають інтер’єру дитячих кімнат індивідуальності та мрійливого настрою. Але мине лише мить, й кімнати дітей легко перетворяться на кімнати підлітків, а згодом і активних молодих людей.
Ця мить і є життя. Життя, яке варто жити наповнено та якісно, цінуючи кожну хвилину, прожиту поряд з найближчими серцю людьми. Створюючи один для одного власний, сталий світ затишку та безпеки.

Leaver your comment