Описание проекта

BUNKER FLAT
Квадратура: 59 м2 м2
Автор проекта: Давидовський Дмитро
Фотограф: Смоляр Максим

Концепція проекту – створити сучасний інтер’єр, квартира має відображати чоловічий, суворий характер. Відобразити атмосферу «бункеру» в якому можна сховатись від цілого світу, але водночас бути стильною, просторою та затишною)).

Перепланування – від початку квартира була розбита на маленькі кімнати, але я вирішив добавити максимум простору. Об’єднавши кухню та гостьову в одне приміщення, що підкреслене панорамними вікнами.

Родзинкою інтер’єру залишається стеля від забудовника. Збережено максимальну висоту. Розводка проводів відкритого монтажу, кожен провід в тканинній обробці і фіксується за допомогою спеціальних монтажних бачків. До кожного світильника приєднується свій окремий провід. Також використано декоративне та за карнизне освітлення, для більш легкого сприйняття важких стін.

Підлога – керамограніт та мікроцемент.

Стіни – фонове пофарбування. Також використовувався кам’яний шпон. Бетонні конструкції також залишились від забудовника.

Всі двері в квартирі прихованого монтажу та покриті тим самим матеріалом, що і стіни.
Практично всі меблі зроблені за індивідуальним дизайном, більша частина якої виготовлялась в Україні. Кухня являється частиною спільного простору та відділена островом, вся техніка вмонтована.

Ванна кімната – достатньо велика та функціональна. Вміщує душову кабіну, ванну, тумбу з раковиною та велику шафу для пральної машина і бойлера.

Декоративні панно – розробленні індивідуально під проект з використанням кераміки від Davydovsky Art

Leaver your comment