Описание проекта

GRAND SHALE
Квадратура: 360 м2
Автор проекта: Денис Кутняхов

Проект надихав дух швейцарських шале з їх стабільною формою, простим двосхилим дахом та естетикою натуральних матеріалів.
Інтер’єри всіх приміщенні в будинку спроектовані за принципом еко- мінімалізму. Основним матеріалом в декорі інтер’єрів стали шпон панелі з деревини горіха, дуба і ясена. Практично все електричне світло в кімнатах приховане — для створення спокійного, камерного настрою. Центром будинку є вітальня з двосвітним простором та другим світлом.
Основною ідеєю Дениса Кутняхова, був діалог між родиною, де батьки, син та донька, маючи кожен свою особисту спальну кімнату, зустрічаються що ранку в центральній кімнаті першого поверху будинку ,там же проводячи спільні сімейні вечори.
Другий поверх відведений під два рівнозначних кабінети для чоловіка та дружини, звернених внутрішніми вікнами один до одного. Світло з зовнішніх вікон, заломлюючись крізь фактурне скло сучасних вітражів, висвітлює вітальню вранці і вдень, а ввечері цю функцію виконує авторська люстра, створена по ескізу автора проекту, майстрами KUTNAGLASS з мінералів гірського кришталю і фацетного скла. Будинок має три спальні, два кабінети, критий гараж, терасу, на ділянці розташований дитячий майданчик та веранда барбекю.
Проект відбувся в стислі терміни, від узгодження проекту до заселення Замовників пройшло вісім місяців.
Рік реалізації проекту: 2017
Місце реалізації проекту: Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка
Фото: Тетяна Коваленко і Олексій Колечкін

Leaver your comment