Описание проекта

RAVLYK
Квадратура: 107 м2
Автор проекта: Дизайн Студія NEBO Interiors Автори проекту: Катерина Бондаренко та Аліна Пунь
Фотограф: Сергій Савченко

Один з особливих для нас проектів, проект офісу під назвою RAVLYK.

Офіс це приміщення де ми працюємо, але сьогодні це не просто безликі стіні, сьогодні це другий дім для людей, адже на роботі ми проводимо майже половину свого життя! Тож таке приміщення має бути зручним та затишним але водночас таким, що тримає в тонусі, надихає але не відволікає!

Цей офіс проектувався для відомої української компанії, що виробляє натуральні солодощі Равлик Боб, звідси і назва. Власники дуже активні і позитивні люди. Отже головним завданням було створити таку атмосферу в приміщенні, яка б відповідала їхньому внутрішньому світові та корпоративному духові всієї команди, а це прозорість, довіра та повага. Офіс площею 107 кв.м. розрахований на 15 робочих місць.

Оскільки штат офісних працівників не великий але дуже дружній, потрібно було зробити рабочу але водночас затишну, майже сімейну атмосферу, і при цьому підкреслити чудову архітектуру приміщення, високу стелю у майже 3,5 м та відкритий простір.

Для цього було обрано комбіноване оздоблення стін, світле фактурне і майже гладке теплого сірого відтінку. Така комбінація дає можливіть зупинити погляд на деталях та водночас дає атмосферу спокою.
На противагу стінам була обрана підлога в спокійних тонах але з активним малюнком. Що надало приміщенню потрібної динаміки і при цьому не перенавантажило.

Атмосферу тепла ми отримали завдяки використанню столів зі столешнями з натуральної деревени, дотик до яких заряджає своєю природньою енергетикою. Кожен стіл був розроблений індивідуально за нашими ескізами, так аби кожна зона в офісі була неповторна та оригінальна, і відповідала характеру людини, яка працює в тому чи куточку офісу.

Велика кількость рослин додала ще більше життя. Оригінальне використання фікусів в середені чотирьохмістних столів вражає всіх гостів офісу.
Вражає своєю атмосферністю і переговорна кімната, розкішне величезне дзеркало з підсвіткою та просторий стіл з натуральної деревени не залишать байдужими нікого.

Також ми створили затишну релакс зону з диванчиком і сидінням на підвіконні з м’якими подушками, де можна перевести подих, провести приватну бесіду і навіть помріяти хвилинку.

Яскравою частиною офісу стала проста але оригінальна кухня, основну стіну якої ми, автори проекту, фарбували власноруч, аби отримати стовідсотково потрібний еффект.

Проект комплетувався кольоровими стільцями та світильникам, що влучно підкресли позитивний та активний характер власників.
RAVLYK це офіс не тільки з характером але й з душею.

Рік реалізації: 2018
Розташування об’єкту: Київ, Україна

Leaver your comment