Описание проекта

Котедж в Карпатах
Квадратура: 169 м2
Автор проекта: Дизайнери: Костишин Арсен, Луцюк Катерина Архітектор: Целюх Олесь

Гірські котеджі часто асоціюються із домашнім затишком, комфортом, дерев’яними елементами в інтер’єрі та використанням натуральних матеріалів. Такі будинки володіють особливою атмосферою, яка допомагає відчути себе в гармонії з природою.

Котедж відображає витончену класику в світлих тонах із золотими декоративними вкрапленнями. Розкіш і елегантність — дві основні характеристики цього інтер’єру. Плавність ліній предметів декору та світильників контрастує з геометричними мотивами та створює вишукане поєднання форм і текстур.

Планування першого поверху розроблено за принципом об’єднання кухонної зони, вітальні та їдальні. Кольорова гама інтер’єру стримана, але водночас не позбавлена акцентів, таких як чорна стіна у відпочинковій зоні, яка перегукується з меблями та світильниками у їдальні та кухонній зоні.

На другому поверсі розташовано дві спальні та просторі санвузли з використанням натурального мармуру. В спальні господарів застосовано плавний перехід з відпочинкової зони в гардеробну, що підкреслює зручне просторове рішення в приміщенні. Затишок та комфорт створює розкішний мармуровий камін.

Як зазначає дизайнер Арсен Костишин: “Отриманий результат показує, що при правильному поєднанні кольору та текстури, дизайн меблів та їх стилістика можуть бути цілком різними, що доводить той факт, що інтер’єр має бути тлом для предметів, а не випереджати їх, адже вся суть в деталях, які мають правильно “лягти” на підготовлену дизайнером основу.”

Leaver your comment