Описание проекта

Пастельна ніжність з ароматом кави
Квадратура: 130 м2
Автор проекта: Дизайнери: Костишин Арсен, Луцюк Катерина Архітектор: Набоченко Мирослав

Ця затишна квартира розташована в елітному районі Львова. Замовники вибрали варіант дизайну у пастельній гамі, яка б відволікала їх від щоденної метушні та створила дійсно домашній затишок. Першочерговим завданням на етапі планування було створити окремий простір для кожного члена сім`ї та загальне місце, де б усі могли проводити спільно час та спілкуватись. Цікавим елементом став біокамін, навколо якого розмістились два дивани. Яскравим акцентом усієї квартири є живопис художниці Олени Онуфрів, який ідеально вписався у вітальню. Пастельна гама також допомагає знівелювати радіальні форми приміщення. Привертають увагу стільці з тканинними вставками портретів — це ідея самої замовниці. Деякі навіть схожі на головного дизайнера проекту Арсена Костишина).
Спальня у квартирі — осередок затишку і комфорту. Велике зручне ліжко, м’які килими та велика кількість дерев’яних елементів. Зі спальні можна перейти у санвузол, де першим в око впадають круглий душ та світлове панно з зображенням моря.
Дитячі вийшли яскраві та оригінальні. У них присутні багато кольорових акцентів, хоча основа залишається стриманою.
Практично усі меблі виконано на замовлення, що додає квартирі оригінальності і відповідає першочерговому задуму авторів на 100%. Це приклад дуже хорошого порозуміння замовників і дизайнерської команди.

Leaver your comment