Описание проекта

Чорний восьминіг
Квадратура: 55 м2 м2
Автор проекта: Dmytro Aranchii Architects
Фотограф: Алік Усік

Квартира-студія Чорний Восьминіг -проєкт, який можливо було втілити лише за допомогою новітніх технологій. Точність виконання задуму складних елементів щупалець стелі, та монолітного кухонного острова виконано безшовно, оминаючи етап креслень, прямо з 3D моделі.
Сучасний інтер’єр має ряд іновацій завдяки використанню методів обчислювальної/параметричної архітектури, зокрема було використано 5-осьовий фрезерний станок з ЧПК для виготовлення острівної кухні. Параметрична модель стола острівної кухні зазнавала багатьох переробок та модифікацій, які завдяки параметризованій геометрії відбувались оперативно і безшовно. Метод також надав змогу оминути етап робочих креслень та автоматизовано виготовити виріб зі штучного каменю напряму з тривимірної моделі на п’ятиосьовій машині з ЧПК.
У кухонний острів вмонтовано всі необхідні розетки та варочну панель. Світильники вмонтонвані в багаторівневі щупальця-кратери. Розташування світильників (центрів кратерів) обумовлено функціональною необхідністю. Усі шафи для зберігання речей злиті зі стінами, і нічим зайвим не відволікають від сприйняття основних акцентів дизайну. В кухні інстальована мийка авторства студії Dmytro Aranchii Architects під назвою Nochvy, що органічно злита в одне ціле з поверхнею столешні.

В кухні інстальована мийка авторства студії Dmytro Aranchii Architects під назвою Nochvy, що органічно злита в одне ціле з поверхнею столешні.

Leaver your comment