Описание проекта

Coworking “WorkSpace”
Квадратура: 475 м² м2
Автор проекта: «Double I Group»: Ірина Паракуда, Ірина Кірс, Сельма Мамбетова, Олена Добровольська, Юрій Караван

Новий коворкінг у Львові вже відкрив двері для відвідувачів!

Наша команда любить проектувати простори такого типу, адже ми створюємо простір для дуже різних людей, яких поєднує лише одне – бажання працювати в зручному, комфортному та стильному місці.

Загальний простір був неправильної форми, тому за допомогою планувальних рішень ми старались зробити його комфортним для прийняття, з більш чіткими та правильними елементами.

Тут Ви знайдете все, що необхідно для робочого дня: робоче місце в відкритому просторі, або ж у більш приватному кабінеті, переговорні для 1 людини, де можна комфортно поспілкуватись по аудіо- чи відеозв’язку, чи переговорні для міні-наради, запроектовані для 4-ох людей; також є декілька переговорних для більшої наради – 10-12 людей.

При проектуванні для нас було важливо зробити простір легким, світлим, позитивним і трансформативним, щоб жоден метр квадратний не залишався без уваги. Тому центр проекту – це простір з робочими столами, який легко можна перетворити у просторий лекційний зал. Вже давно відомо, що для продуктивної роботи необхідно добре відпочивати, тому ми створили зони, де можна поспілкуватись, пограти на приставці, почитати, поїсти та просто порелаксувати. На першому поверсі коворкінгу також є гардеробна з локерами, де можна залишити усі необхідні речі.

Leaver your comment