Описание проекта

BRIGHT MOOD
Квадратура: 47 м2
Автор проекта: Евгения Сытник
Фотограф: Андрей Авдеенко

Однокімнатна квартира площею 47 кв. метрів розташована в новому житловому комплексі, який розташовується в сприятливому екологічному районі Києва. З вікон квартир відкривається надихаючий мальовничий вид на місто.
Завданням для дизайнера було спроектувати інтер’єр квартири для подальшої здачі в довгострокову оренду, розраховану на молоду пару без дітей. Відповідно житловий простір цієї квартири має бути сучасним, функціональним і зручним. Адже місткість і сучасне наповнення — одні з основних критеріїв при виборі квартири .
Замовники просили створити індивідуальний дизайн і унікальний образ простору для життя. Також, одним з основних вимог замовника був поділ єдиною житлової кімнати на дві зони — приватну і публічну. Стояло завдання розмістити кухню-їдальню, вітальню і окреме місце для спальної зони. Крім того, повинно бути передбачено достатню кількість місць для зберігання речей.
В ході розробки планувального рішення, було вирішено прибрати всі внутрішні перегородки, виконані забудовником житлового будинку. Стіни санвузла залишилися незмінними. Новим плануванням простору дизайнер максимально розкрила загальну зону, об’єднавши кухню з вітальнею зоною, розділивши їх невисокою тумбою для зберігання. Зону спальні відокремили перегородкою.
Кольорове рішення квартири виконано в світлих тонах з яскравими акцентами. За основу було взято три кольори кораловий, складний синьо-зелений та білий. Також в інтер’єрі є багато чорних графічних елементів: світильники, сантехніка, декор на стінах та електрофурнітура.

Leaver your comment