Описание проекта

Двоповерхова квартира в східному стилі
Квадратура: 115 м2
Автор проекта: Фідкевич Вікторія
Фотограф: Кирило Малишев

Сучасна двоповерхова квартира в східній стилізації була створена на замовлення сім’ї, що цінує не тільки індивідуальність і продуманість кожного елементу, але й красу цілісного задуму. Відчуття легкості, повітря, простору, і, в той же час, складні різьблення, інкрустації та яскраві акценти утворюють гармонійний ансамбль. Побажання господарів отримати інтер’єр, що буде цікавим не лише на перший погляд, а і впродовж багатьох років — потребувало багато кропіткої роботи. Дбайливо вирізаний орнамент з плитки на підлозі, різьблення перил, дверей і меблів, онаментальний текстиль склали атмосферу поєднання традицій і сучасності.

Незважаючи на достатньо насичене декорування, квартира максимально функціональна і простора. За допомогою ретельно розроблених авторських меблів задіяні всі функціональні можливості, присутня велика кількість систем для зберігання. Кухня- вітальня, що займає перший поверх здатна вмістити велику кількість гостей. Також перший поверх має свої таємниці: під сходинками організована пральна кімната, а відкривши шафу-купе можна потрапити в підліткову. Стилістика підліткової кімнати відрізняється від загальної концепції за рахунок побажань хлопчика і його спортивних уподобань. Гостьовий санвузол має яскравий акцент: панно з плитки – «Поцілунок» Клімта.

Окремо хочеться виділити сходинки, що ведуть в приватну зону розташовану на другому поверсі. Кожна сходинка, зроблена з травертину, має індивідуально викладений присхідець. Колористика сходинок перекликається із кольором гардин за диваном. Ажурні перила підкреслюють легкість всієї композиції.

Другий поверх вмістив в себе спальню, кабінет, гардеробну, ванну і домашній кінотеатр. Незвична восьмикутна геометрія спальні дала можливість створити легку східну казку.
Загалом двоповерховий простір не схожий на стандартні рішення сьогодення. Унікальність кожного рішення створює гармонію взаємопов’язаних частин.

2 комментария

  1. Liudmyla 19.11.2020 at 6:49 пп

    Вдале поєднання кольорів

  2. Sergey 14.01.2021 at 2:14 пп

    Viki

Leaver your comment