Описание проекта

Двоповерхова квартира в східному стилі
Квадратура: 115 м2
Автор проекта: Фідкевич Вікторія
Фотограф: Кирило Малишев

Сучасна двоповерхова квартира в східній стилізації була створена на замовлення сім’ї, що цінує не тільки індивідуальність і продуманість кожного елементу, але й красу цілісного задуму. Відчуття легкості, повітря, простору, і, в той же час, складні різьблення, інкрустації та яскраві акценти утворюють гармонійний ансамбль. Побажання господарів отримати інтер’єр, що буде цікавим не лише на перший погляд, а і впродовж багатьох років — потребувало багато кропіткої роботи. Дбайливо вирізаний орнамент з плитки на підлозі, різьблення перил, дверей і меблів, онаментальний текстиль склали атмосферу поєднання традицій і сучасності.

Незважаючи на достатньо насичене декорування, квартира максимально функціональна і простора. За допомогою ретельно розроблених авторських меблів задіяні всі функціональні можливості, присутня велика кількість систем для зберігання. Кухня- вітальня, що займає перший поверх здатна вмістити велику кількість гостей. Також перший поверх має свої таємниці: під сходинками організована пральна кімната, а відкривши шафу-купе можна потрапити в підліткову. Стилістика підліткової кімнати відрізняється від загальної концепції за рахунок побажань хлопчика і його спортивних уподобань. Гостьовий санвузол має яскравий акцент: панно з плитки – «Поцілунок» Клімта.

Окремо хочеться виділити сходинки, що ведуть в приватну зону розташовану на другому поверсі. Кожна сходинка, зроблена з травертину, має індивідуально викладений присхідець. Колористика сходинок перекликається із кольором гардин за диваном. Ажурні перила підкреслюють легкість всієї композиції.

Другий поверх вмістив в себе спальню, кабінет, гардеробну, ванну і домашній кінотеатр. Незвична восьмикутна геометрія спальні дала можливість створити легку східну казку.
Загалом двоповерховий простір не схожий на стандартні рішення сьогодення. Унікальність кожного рішення створює гармонію взаємопов’язаних частин.

Leaver your comment