Описание проекта

ИНТЕР'ЕР ОФИСУ КОМПАНІЇ "IQOS PHILLIP MORRIS"
Квадратура: 638 м2
Автор проекта: ГАП Україна Олег, архітектор Україна Лілія Архітектурна Майстерня «Україна Олег та Ліля»
Фотограф: Олег Самойленко

Об’єкт розташовано в центральній частині м. Дніпро в межах:
— вул. В. Антоновича;
— вул. Ю. Савченка.
Виявилося, що до революції ділянка належала до макаронної фабрики і будинки були призначені для проживання інженерного персоналу. Мало що зберіглося, але і це виявилося цікавим для подальшого проектування. Виникла ідея створити торгово-офісний центр з невеличним готелем. Саме розташування ділянки на розі двох центральних вулиць надавало зручності для відвідувачів і користувачів. У збережених будинках були відновленні фундамент і перекриття, надбудована мансарда. Відтворено оздоблення фасаду. У сучасній вставці, між двома старими будинками, було застосоване сучасне структурне засклення. Дах металевий вальцьований, що притаманно будинкам початку минулого сторіччя. В загалі, атмосфера внутрішнього простору торгово-офісного центру мала нагадувати затишне подвір’я старого Катеринославу.
В середині навколишньої забудови ділянки буде зелене подвір’я. Індустріальний стиль виявився більш притаманним для реконструкції цих споруд та інтер’єру: бетон, цегла, чорний метал, дерево, відкриті інженерні комунікації та жодного гіпсокартону. Меблі місцевого виробництва також спроектовані авторами проекту. Взагалі, внутрішній простір відповідає сучасним вимогам коворкінг-центру. На першому та другому поверхах розташовані офісні приміщення, на нульовому рівні два конференц зали, на мансардному третьому поверсі кафе і коворкін простір.
Реконструкція будівництва тривала чотири рокі. На завершальному етапі об’єктом зацікавилася компанія IQOS Phillip Morris і орендувала всю будівлю з вимогою пристосування до власних потреб.

Leaver your comment