Описание проекта

ITEA hub coworking
Квадратура: 330 м2
Автор проекта: Hryzlyuk architecture design construction studio, Гризлюк Ігор Васильович

Завданням архітекторів та дизайнерів було перевтіленя відпочинкового клубу у коворкінг простір, створений для роботи, спілкування та навчання спеціалістів в IT та бізнес сферах. Основними вимогами від замовника були обмежений бюджет та короткий термін на проектвання та реалізацію об’єкта.
ITEA hub відкриває двері для продуктивного коворкінгу та проведення навчально пізнавальних заходів: майстер класів, воркшопів, лекторіїв.
Дизайнери закладу взяли за ціль використання натуральних матерівлів та покриття що надають приміщенням затищку та водночас відчуття легкості перебуванню в коворкінгу.
Прості матеріали використовують нетрадиціно. Зміщені газобетонні блоки для формування фактури, сантехнічні труби для прокладання електротрас, цегляна кладка викладена ялинкою, паркетна дошка, котра переходить на стіну, звичайна металева сітка для декорації, та акустики приміщень. Кожна фактура, кожен матеріал, що використаний на стінах, підлозі чи стелі є живим, нефабричним, та створює індивідульність закладу, яка так притаманна його відвідувачам

Місто Львів
Рік реалізації проекту 2017 р.

Leaver your comment