Описание проекта

restaurant NOA
Квадратура: 219,05 м2
Автор проекта: Karashetskyy Architects
Номинация: ,
Фотограф: Andrew Shustikevich

Важливу роль в дизайні має атмосфера та настрій. Створення концепції почалося з ретельного вивчення походження цього відгалуження у світовій кулінарії. Жодна деталь не залишилася поза увагою. Східні настрої передані у формах, забарвленнях та загальному стилі. Ми поєднали холодні темні фактури стін з теплом міді та загального освітлення. Легкий натяк на надзвичайну природу Паназії відображено у великій кількості зелені. Східна філософія приготування їжі присутня у стилізації кухні, яка частково винесена у зону для відвідувачів, тим самим даючи можливість спостерігати за процесом. Витримані спокійні тони та освітлення подумки переносять вас у світ паназійськоі кухні.
Озеленення ресторану NOA забезпечуватиме Вас відчуттям спокою та певним настроєм усамітнення. За допомогою зелених насаджень ми намагалися перенести відвідувачів у тихий затишний куточок Паназії.
Вазони зафіксовані на стилізованих конструкціях, які легко та ніжно сприймаються в інтер’єрі. Зелень чудово поєднується з фактурою бетону. Таким способом створено особливу атмосферу закладу, де є місце як для ділових зустрічей, так й для сімейних вечорів та побачень.
NOA- простір, де світло творить бажану атмосферу. Ви ніколи не відчуєте себе під прицільним сяйвом софітів під час вечері, адже у закладі продумано різні сценарії освітлення. Центральна лінія світильників нагадує затишні японські квартали, циліндричні світильники над загальним столом додають помпезності смачним обідам великої компанії, а мідні бра забезпечують романтичну атмосферу вечері.

Leaver your comment