Описание проекта

Ресторан НОА В ТРЦ Кінг Крос Леополіс
Квадратура: 380 м2 м2
Автор проекта: KARASHETSKYY Architects
Фотограф: Андрій Шустикевич

Ресторан паназійської кухні NOA розташований у торговельно-розважальному центрі King Cross у Львові. Тут подають відібрані страви паназійської кухні — в основному тайської та японської. Відповідно до планувальної схеми, приміщення є розділене на дві основні функціональні зони: контактну кухню та зал.
Приміщення залу є просторим, з високою стелею, тому гра з масштабом стала основою концепції цього інтер’єру. Ми розмістили декілька масивних елементів, які стали просторовими домінантами, а їхня схожість зі східно-азійськими предметами інтер’єру ще більше підсилила тематику ресторану.
Першим елементом є десятиметрова кухонна лінія. Слідуючи паназійській гастрономічній культурі ми вирішили зробити кухню частково відкритою для гостей ресторану. Відтак, винесена в зал, вона розкриває всі таємниці приготування пікантних страв східної кухні.
Другим елементом є масивна скляна ширма. Це сучасна інтерпретація перегородки-ширми, яку можна побачити в традиційних японських інтер’єрах. Виконана з матового скла, вона заломлює кольорове світло неону та силуети рослин позаду неї і створює особливу магію цього інтер’єру.
Третім елементом є ряд підвішених велетенських світильників. Вони виконані в стилістиці японських паперових ліхтарів і окрім декору дають приємне розсіяне світло в інтер’єрі ресторану.
При роботі над інтер’єром особлива увага була приділена кольорам. Глибокі відтінки бордового та зеленого в поєднанні з нейтральними кольорами .
В оздобленні стін були використані дві текстури: базова — імітація бетону та декоративна штукатурка яка імітує лінії насипів гальки в кам’яних садах Японії.

Leaver your comment