Описание проекта

Адвокатське бюро
Квадратура: 87 м2 м2
Автор проекта: Karashetskyy Architects
Фотограф: Андрій Шустикевич

Локалізація: м. Львів
Проект: 2019
Реалізація: 2019
Фото: Андрій Шустикевич

Проект офісу цього адвокатського бюро став для нас цікавим спортивним випробуванням. Приміщення було досить компактним, лише з одним вікном на фасаді, тому після влаштування перегородок значна частина простору могла б опинитись в темряві. Додаткової складності додавали несучі колони, які обмежували в гнучкості розпланувальної схеми.

Для того, щоб правильно розмістити всі кабінети і впустити максимально природнього світла ми використали перегородки зі скла. Це найкращий інструмент, який дозволяє розмежувати приміщення але при цьому залишити відчуття об’єму і простору.
Таким чином нам вдалось влаштувати всі необхідні кабінети і приміщення і при цьому досягти найефективнішого співвідношення корисної площі до загальної.

В оздобленні інтер’єру ми зіграли на контрасті монохромних текстур керамограніту, ковроліну і меблевих плит з одного боку та теплоти шпонованого дерева з іншого.

Двері цього адвокатського бюро відкривають перед нами інтер’єр стриманості, і ділової строгості але завдяки дерев’яним поверхням і м’якому світлу позбавляють зайвого аскетизму. А кабінети за прозорими скляними перегородками як відкриті долоні — доказ чесності і відповідальності.

Leaver your comment