Описание проекта

Офіс Just Answer
Квадратура: 795 м2 м2
Автор проекта: Karashetskyy Architects
Фотограф: Микола Корсун

Проект: 2019
Реалізація: 2019
Локація: м.Львів

Проект офісу для американської компанії Just Answer це цікавий досвід роботи з чітким завданням, бюджетом і термінами. Про терміни власне окрема історія, бо це і стало відправною точкою розвитку ідеї дизайну.
Перед нами поставили задачу розробити проект офісу, площею майже 800 м2, щоб його могли реалізувати за 2 місяці. З точки зору будівельних процесів необхідно було обрати концепцію дизайну з використанням матеріалів і технологій, які не будуть з’їдати багато часу на їх виконання.
Логічним кроком було залишити без декорування бетонні текстури стель, стін та колон. Інженерні комунікації електрики, вентиляційні повітропроводи та мережа системи опалення теж залишились відкритими і доповнили своїм виглядом технологічність дизайну.
Проте основною ідеєю стало використання газоблоків для влаштування нових перегородок. Укладання блоків різної товщини, підсилене грою світлотіні намалювало цікаву фактуру стін, які своєрідною пластикою помітно вирізняють цей офіс з поміж інших.
Загальна розпланувальна структура офісу — відкритий простір з відділеними переговорними, кухнею і санвузлами. Особливістю приміщення кухні є можливість її трансформування під невеликий лекторій. Для цього за нашими ескізами були виготовлені спеціальні мобільні трибуни, які в складеному вигляді компактно зберігаються на кухні.

Leaver your comment