Описание проекта

Дотик сонця
Квадратура: 45 м2
Автор проекта: Катерина Кузьмук
Фотограф: Катерина Кузьмук

Дизайн квартири виконаний в скандинавському стилі з елементами лофт.

Квартира загальною площею 45 кв. метрів, вміщуе зону кухні-вітальні, окрему спальню, ванну, передпокій, і гардероб, поєднаний з господарським блоком.
Простір кухні і вітальні розділений обідньою зоною. Основний її акцент — настінна і стельова панелі, а також стіл, виконані в кольорі дуб рустик.
Тут передбачено освітлення над столом, і розетки для зручності.
Всі елементи зібрані в єдину композицію, та доповнюють один одного. При необхідності стіл можна переставляти в центр кімнати, на випадок візиту гостей або на свята.

Широкі підвіконня зроблені у вигляді сидіння біля великого вікна, призначені для рілаксу, і були головним побажанням господарів. У його конструкції прихований радіатор опалення, і є місця для зберігання речей.

Ми звільнили спальню від громіздких меблів, на користь хоч і невеликого, але відкритого цільного простору.
Стіна за ліжком оформлена панелями дуба, які повторюють паркетну дошку підлоги. Натуральне дерево наповнює лаконічний дизайн цієї спальні теплом та затишком.
У таких компактних приміщеннях функціональність завжди на найпершому місці. Тому було віддано перевагу ліжка з підйомним механізмом.
В інших елементах легкість і лаконічність форм, нічого що могло б порушити гармонію.

Простір ванної кімнати вільний від побутової техніки, а для пральної машини і бойлера передбачено місце в гардеробній.
Тут тільки найнеобхідніше для компактної ванни.

В гардеробі зберігається все, що могло би красти простір.
Тут передбачено місце для побутової техніки і бойлера. Прання та сушка знаходиться поруч з одягом, і це зручно. Висувні ящики і полиці різних розмірів і висот для різної одягу та взуття. Індивідуально спроектовані місця для валіз, аксесуарів і спортивного приладдя.

Leaver your comment