Описание проекта

«відтінки білого»
Квадратура: 300 м2
Автор проекта: Команда: Ільченко Сергій – автор проету За участі: Дмитро Носовський, Влад Велицький, Катерина Герасечкіна Діана Жутковська – візуалізації інтер’єрів
Фотограф: Іван Авдєєнко

Двоповерховий будинок розташовано на лісовій ділянці і ця обставина, значною мірою, зумовила його внутрішню структуру.
Для нас викликом під час проектування стала взаємодія приміщень з лісовим оточенням яка мала на меті впустити природнє світло у доволі глибокий об’єм будинку.
У процесі проектування ми зосередились на створенні антресольних просторів, що поєднують приватні приміщення і є більш схожими на містки або галереї відкриті у простори публічної зони першого поверху. З метою доступу природного світла над сходами було виконано світловий тунель до мансардних вікон на даху. Особливість проекту полягає у розвинутій диференціації просторів від повністю замкнених до своєрідних містків другого поверху відкритих у простір столової та холу.
Основні рішення, що стосуються інтер’єру – це пріоритет білого кольору, та доволі аскетичне використання деталей та меблів. Наповнення інтер’єру відбувалось не за рахунок відомих брендів а, скоріш, за рахунок гри з тонкими деталями та конструкціями. Більшість приміщень однакові за кольором та використаними матеріалами, що дає можливість сприйняття інтер’єру як певного цілого. Привабливим моментом в ньому стає візуальне проникнення через низку приміщень, відкритість до природи. Саме не наповненість та відкритість на зовні формують логіку цього будинку.
Під час проекту та перебудови дізнались, що біла полірована підлога з керамогранітної плитки що подвоїла об’єм холу.
Що можна було б зробити по іншому? Можливо , більшою мірою, розімкнути зону входу у будинок, аби вона була більш дружньою.

Leaver your comment