Описание проекта

apartment 4 4
Квадратура: 97 м2
Автор проекта: KOSHULYNSKYY&MAYER interior design

Чи любите ви свою справу так, як любимо її ми? Кожний новий проект для нас – це як нова галактика, зі своїми центрами тяжіння та осями.
Проект квартири у Львові для молодої активної сім’ї з двома дітьми (дівчинка 3 років та юнак 14 років), передбачав реалізацію комфортного простору для абсолютно різних за потребами «планет», які крутяться на одній осі загальною площею 97 кв. м. Помешкання повинно було стати місцем, яке могло би поєднувати всіх та водночас забезпечувати приватний простір для кожного члена родини.
В результаті перепланування наша команда досягла успіху в усіх випробуваннях. Кухню та вітальню ми об’єднали в один світлий простір. Знайшлось місце в квартирі для двох дитячих кімнат, батьківської спальні та двох санвузлів. У вітальні обладнали повноцінну робочу зону для тата сімейства, який працює дома. Також саме для тата проектувалась і кухня, адже він обожнює готувати, та є справжнім асом в цьому питанні. За наявності мінімальної площі, робоча поверхня острову використовується, як столова зона. В оздобленні інтер’єру використано багато дерева (кухонний фартух не виняток) та натурального текстилю. В інтер’єрі ми прагнули задіяти максимум українських виробників. Диван, ліжко, крісла, столик, приліжкові тумби – все вітчизняного виробництва, як і меблі під забудову виконанні львівськими столярами по нашим ескізам. Для нас важлива кожна деталь, адже саме деталі формують стиль та ховають таємниці атмосфери простору.

Дизайнер – Каріна Маєр, Данило Кошулинський
Студія – KM Design Lab
Розташування – Львів, Україна
Загальна площа – 97 кв. м
Проект – 2016 рік
Реалізація – 2017 рік
Мякі меблі – студія меблів Interia
Стільці, столик, приліжкові тумби – Home Ideas Supply
Фото – Сергій Полюшко

Comment (01)

  1. alex tsimerman 15.06.2017 at 7:17 пп

    Very nice space utilization. Very bright and roomy.

Leaver your comment