Описание проекта

36По
Квадратура: 1997 м2
Автор проекта: Костишин Арсен Богданович
Номинация: ,

Дизайнери:
Арсен Костишин
Микола Мондич
Кирило Нікітенко
Архітектор:
Олесь Целюх
Реалізовано в 2018 році м. Львів

Розташований у центрі Львова на площі Ринок п’ятиповерховий ресторанний комплекс, загальною площею 1997м2.
Основна ідея полягала у тому щоб комплекс не читався цільно. Тобто гість потрапляє через коктейль бар у будинок в якому на різних рівнях є різні ресторани.
Умовно 36 ПО можна поділити на 3 основні частини:
1й і 2й поверх це Пивний ресторан. Тут розташовано найвищий в Західній Україні акваріум об’ємом 100м3 з морськими рибами та акулами. Ця вражаюча споруда висотою на 2 поверхи, стоїть на власному, незалежному фундаменті.
3й поверх це Рибний ресторан. В одному з залів тут гостей розважає прозоре фортепіано з піаністом-невидимкою.
4й та 5й поверхи задіяні під сучасну Українську кухню. Характерною особливістю інтер’єру є велика кількість зелені на стінах та стелі приміщень. На 4у поверсі є сигарна кімната з круглими столами для великої дружньої компанії.
Одним з складних завдань було бажання інвестора отримати відкриту-закриту терасу на горищі будинку. Ця ідея була реалізована завдяки конструкції самого даху, передня частина якого піднімається відкриваючи чудовий краєвид на площу Ринок.
Також ресторанний комплекс має власну пивоварню розташовану у підвалі. Пивоварня 36 ПО обладнана німецькою компанією Kaspar-Schulz, яка вже понад три століття є лідером в сегменті пивоварень ресторанного типу.

Leaver your comment