Описание проекта

AHUB Львів
Квадратура: 327 м2 м2
Автор проекта: Kudin architects | Ольга Рябова, Косік Людмила, Козловська Тетяна
Фотограф: Андрій Авдєєнко

AHUB Львів
Площа: 327 м2
Рік реалізації: 2020
Локація: Львів, пл. Ринок 26
Автор проекту: Kudin architects | Ольга Рябова, Косік Людмила, Козловська Тетяна
Замовник: Альфа-Банк Україна
Продюсер: Надія Дамковська
Фотограф: Андрій Авдєєнко

Приміщення AHUB Львів займає 4 поверх історичної будівлі XVI сторіччя — кам’яниці Яна Шольца, за адресою пл. Ринок, №26, яка входить в склад кварталу, що формує західний фасад площі Ринок. Будинок цегляний, чотириповерховий, у плані – видовженої прямокутної форми, з характерною для ренесансного Львова об’ємно-просторовою структурою. Концепція дизайну передбачає часткове відкриття історичного мурування стін та автентичних дерев’яних балок.

AHUB – це простір для роботи та зустрічей клієнтів Альфа-Банку. Планувальна структура хабу включає зону рецепції, конференц-зал, коворкінг, простір якого трансформується під необхідний режим роботи, переговорні кімнати, STRESS та RELAX кімнати, кафе, санвузол.

Коворкінг AHUB — це робочий простір на 25 місць, організований за системою конструктора, де всі гості можуть вільно і комфортно працювати з урахуванням своїх потреб, зберігаючи високий рівень продуктивності. Мобільні стіни, на яких можна малювати та клеїти стікери, ділять простір на велику кількість ізольованих локацій, а за необхідності увесь майданчик комбінується в сцену, щоб створити зону для командної роботи.

STRESS кімната — звукоізольована кімната для психологічного розвантаження і підвищення продуктивності праці. Поверхні покриті текстурами для розвитку тактильних відчуттів, дрібної моторики та стимуляції мозкової активності.

RELAX кімната — кімната для занурення в себе, зняття перевтоми та відновлення. Це місце, щоб відчути себе дитиною. У кімнаті створені умови для релаксації, звуко-арома-терапії.

AHUB BAR — це ECO-mind кафе на 9 місць, де можна придбати гарячі та холодні напої, снеки. Кафе працює в форматі самообслуговування, каву тут наливають у горнятка з кукурудзяного борошна, які легко утилізувати або ж можна просто з’їсти. Також в AHUB реалізована можливість роздільного збору сміття — пластик, папір, скло, та здача сміття на переробку.

В AHUB 7 переговорних кімнат місткістю від 4 до 8 осіб. Ізольовані кімнати для комфортного проведення переговорів обладнані TV та магнітно-маркерною стіною для малювання. Переговорна кімната MEDIA ROOM створена для серфінгу та стрімінгу в соціальні мережі, та обладнана міні-кухнею.

Зал для конференцій і масових заходів має окремий вхід. У конференц-залі можна розміститися на пуфах, підвіконнях та комфортних кріслах. Стеля конференц-залу відкриває автентичні дерев’яні балки перекриття та оздоблена декоративними металевими панно з лазерною різкою, виконаною за оригіналом витинанки львівської мисткині Дарії Альошкіної. ЇЇ роботи також прикрашають вікна коворкінгу та панно над барною стійкою.

Робочий простір AHUB об’єднав можливості віртуального світу з реальним: в інтер’єр вбудовані елементи доповненої реальності, що оживають при наведенні на них камери смартфона. Доповнена реальність в просторі AHUB – це елемент інтер’єру, який розширює функцію приміщень, розвиває і пропонує пройти короткі квести на активацію розумової діяльності.

Leaver your comment