Описание проекта

Amour
Квадратура: 46 м2
Автор проекта: Кунцевич Олесь Константинович
Фотограф: Евгения Чередниченко

Опис – Квартира розташована у житловому комплексі “Амурський” на вулиці Михайла Ломоносова біля станції метро «Васильківська”. Це помешкання для фотографки на 46 квадратних метрів. Головний виклик на об’єкті –невеликий простір,який треба було зробити ергономічним.
У квартирі не проводили перепланування,але вирішили по-іншому зонувати простір. Таким чином виділили зону для вітальні та кухні, а також спальню – видділену рухомою текстильною перегородкою. Для перегородки обрали білий тон — аби візуально збільшити простір.
Спальня.
Як основне поєднання кольорів для квартири обрали яскраво-зелений,білий та дерев’яну фактуру. Підкреслити його за допомогою полотна з ручною різьбою по дереву від автора проекту та зеленого модульного дивана від вітчизняного виробника Interia. Спальне ліжко також підібрали в Interia, а решту меблів – на замовлення від локальних підрядників.
Кабінет.
Робоче місце господарки облаштували на балконі. Дерев’яний стіл – від української меблевої фабрики «Віяр”,на замовлення.
Кондиціонер над столом приховали за решіткою. Ролети підготували на замовлення.
Ванна.
Щоб візуально збільшити простір, у ванній обрали дрібну плитку – від китайського виробника з Agromat. Додали для цього ефекту й дзеркала.

Leaver your comment