Описание проекта

Apteka_92
Квадратура: 132 кв. м м2
Автор проекта: Makhno Studio I Сергій Махно, Віктор Захарченко, Анастасія Толчинська
Фотограф: Сергій Кадулін

Локація: Кременчук, Україна | Рік: 2020

Apteka_92 — це кав’ярня з історією, восьмий заклад родини Kofan в Кременчуці та наша четверта співпраця з замовниками. Замість ліків тут — найсмачніша кава в місті, десерти та затишний простір. Білі, майже стерильні стіни поєдналися з глиняною мазанкою та створили новий світ на місці старого.

Декоративні елементи інтер’єру нагадують про те, що було «до» нашої кав’ярні. Попід стелею — авторські світильники Сергія Махно Vitamin M, а стіни закладу прикрашають тарілки з малюнками скелету людини, які слугують додатковим освітленням. Але не хвилюйтесь, ці скелети гостей лякати не будуть — лише розповідатимуть свої історії.

Інтер’єр кав’ярні — як заспокійливе. Тут домінують два кольори: чистий білий, який резонує з історією місця, та світло-коричневий колір глини, який доповнюється металевою барною стійкою. Межі обробки стелі переходять на підлогу, світильник, диван та стільці, утворюючи ідеальний прямокутник, який в інтер’єрі з’являється у вигляді скляної конструкції на стелі та вітрини-холодильника на барі. Минуле та майбутнє об’єдналися в «тут і зараз» під назвою Apteka_92.

Дизайн-проєкт кав’ярні був прийнятий та реалізований без жодних змін. Тепер сюди вишиковується черга навіть у будні. Кількість світлин в інстаграмі говорить сама за себе: гості аптеку полюбили.

Leaver your comment