Описание проекта

"Grisaille"
Квадратура: 55 м2
Автор проекта: Малюх Євгенія
Фотограф: Коваленко Тетяна

У «MY Interiors» studio звернулася замовниця з проханням реконструювати квартиру батьків та перетворити звичне житло літніх людей на нові комфортні та затишні апартаменти. Квартира знаходиться в історичному будинку, в якому збереглась атмосфера минулого. Але ми вирішили створити проект в сучасному стилі і відійти від кліше, що квартира людей похилого віку неодмінно повинна бути у ретро стилі.
Сімейна пара акцентувала увагу на створенні відокремленого простору для кожного з них, де можна відпочити і зайнятися своїми справами в тиші і спокої. Ми врахували побажання і змінили планування квартири та призначення кімнат.
Відмовилися від традиційної вітальні, а місце спільного відпочинку перенесли в кухню-студію. Розширили простір для вільного пересування, прибрали пороги і сходинки. Робочу поверхню кухні облаштували так, щоб все необхідне було на рівні витягнутих рук і обладнали сучасною побутовою технікою.
Пильну увагу студія приділила реставрації літніх приміщень. Через складнощі зі здоров’ям і пересуванням, літня пара часто залишається в умовах ізоляції. Але зараз в теплу пору року пенсіонери зможуть провести час на свіжому повітрі, не залишаючи своєї квартири.
Характер і настрій інтер’єру переданий за допомогою монохромної колірної гами, яка гармонує з атмосферою старовинної споруди. Таким чином на перший план виходить тон, а не колір.
Ми виконали поставлені завдання, і зараз в апартаментах панує атмосфера спокою й умиротворення, що дозволяє літнім людям насолоджуватися затишком і комфортом в рідних стінах.

3 комментария

 1. Iryna 10.02.2021 at 10:40 дп

  ❤️

 2. Александр Лобода 10.02.2021 at 11:56 дп

  Евгения, добрый день! Мы очень заинтересовались Вашей работой!
  Ваш проект-очень стильный, красивый и адаптирован к реалиям.
  Нам очень понравилась Ваша концепция единого цвета.
  Просим предоставить Ваши контакты.

  • Евгения 20.02.2021 at 12:30 пп

   Добрый день, Александр! Спасибо большое! Очень вам признательна !
   Мои контакты:
   +380675650030
   maliukhinteriors@gmail.com

Leaver your comment