Описание проекта

Delhi Delhi Curry bar
Квадратура: 212 м2 м2
Автор проекта: Mdesign Architecture Interior
Фотограф: Сергій Савченко

Рік реалізації:
2020 рік
Місце реалізації:
вул. Велика Васильківська, 34, м. Київ , Україна
Інтер’єр ресторану є повністю рукотворним. Майже кожен елемент, аксесуар було індивідуально розроблено для об’єкту. Дерево, шнурок, гіпс, канат, оксамит, пір’я, скло, кераміка, плетення – тактильні елементи простору.

Символіка Індії розкрита у багатьох деталях: індійська хамса — символ п’яти почуттів людини; «око» — захист від руйнівної енергії; символіка рук Мудракхьяма у значенні руху, священного зв’язку та символ небес.

Стилізований фасад храму Кхаджурахо виконаний з 900 м2 картону та імітація джунглів – аналогія зв’язку природи та архітектури.

Здавна видобутку перлів у країні надавали особливе значення. Ця тема стала основою створення «перлинного» залу. Стіни і стеля якого оздоблені гіпсовими кулями у кількості 1200 одиниць різного розміру. Перегородки з «перлин» на виготовлення яких було використано близько 35 тисяч дерев’яних кульок.

Основні кольори — «гарячі» відтінки: глини, спецій, піщаного ґрунту і на противагу лазурні, смарагдові відтінки води, як символ Індійського океану. Посадка у вигляді амфітеатру є аналогом кам’яних гхатів у Варанасі – кам’яні сходи набережної річки Ганг.

«Під водою» — глобальна екологічна проблема забруднення. Площа ріки, протяжністю майже у 600 кілометрів, повністю вкрита пластиком, що створює загрозу не лише для жителів країни, але і забрудненню світового океану. Разом дбати про нашу планету — меседж сьогодення.

Культура, колорит, традиції та навіть проблеми Індії через естетику від Mdesign.

Leaver your comment