Описание проекта

I'ART DE VIVRE
Квадратура: 39 м2
Автор проекта: Мізюк Тетяна
Фотограф: Денис Орлов

Невелика квартира розташована в одному з нових житлових комплексів в центрі Києва. Одразу планувалась, як житло для здачі в оренду. Квартира мала підходити одній людині, або двом поціновувачам комфортного життя, які мало готують вдома. Вона мала стандартне планування, тому всі внутрішні перегородки були демонтовані.
Після перепланування коридор об’єднали з кухнею, звідки відразу відкривається зона вітальні. При вході розміщена дзеркальна стіна з дверима прихованого монтажу, вхід у ванну кімнату, на стіні якої виконане оригінальне кольорове панно з історією.
Спальня розміщена за скляними дверима з гравюрою. За узголів’ям ліжка знайшов своє місце вмісткий гардероб. В свою чергу, спальня та вітальня мають окремі виходи на балкон.
В основі всього інтер’єру стали білий та тепло-сірий кольори. Підлога виконана з паркету подібного відтінку однакова в усіх зонах, що дає відчуття об’єднаного простору, підтримана кольором текстилю.
Вікна до підлоги дозволяють майже повністю залити квартиру денним світлом. Продумані різні світлові сценарії змінюються декількома рівнями яскравості освітлення і створюють відповідний настрій.
Атмосфера простору дозволяє підібрати твори мистецтва за власним смаком, або залишити все як є.

Comment (01)

  1. Василь 20.02.2021 at 5:24 пп

Leaver your comment