Описание проекта

#103 APARTMENTS
Квадратура: 94 м кв. м2
Автор проекта: Natali Solovey
Фотограф: Yevhenii Avramenko

У колаборації з Equipped Studio ми створили м’який інтер’єр, що обволікає та максимально відображає спокійний характер замовників та їх стиль життя.
Квартира площею 94 м кв, розташована в ЖК Новопечерські Липки поєднує в собі нотки скандинавського затишку і італійського лоску. В основі проекту лежить загальна ідея в використанні натуральних матеріалів і приглушеної кольорової палітри, з акцентом на тактильні, мінімалістичні і позачасові якості.
Перед нами було вільне планування, в якому нам потрібно було розмістити 3 кімнати. Кухню, вітальню і їдальню ми об’єднали в один блок по центру, з якого вправо пішла майстер зона спальні і санвузла, вліво дитяча кімната. При вході з холу доступ до вбиральні, гостьового санвузла та пральні.
У кімнатах світла паркетна дошка Meister створює тепло і нейтральну основу для всіх меблів. Фарба Little Green створює цілісний союз між простором, наповнюючи всю квартиру відчуттям тепла.

Обідній стіл і Стільці Menu в м’якому відтінку оливки займають центральне місце в їдальній зоні біля великого вітражного вікна. У вітальні, як і у всій квартирі, є поєднання скандинавських і українських виробників меблів.
Дитяча кімната виділена жовтим відтінком і тільки спальня обклеєна шпалерами.
Стіна з латуні в комбінації з дерев’яними рейками відокремлює зону гардероба від спальні.
В холі та санвузлах використана плитка італійських виробників — елегантний керамічний граніт під мармур REX і малоформатна плитка FAP ceramiche.
Твори мистецтва створюють в будинку відчуття індивідуальності.
«Наша мета — забезпечити, щоб після завершення проекту клієнт міг в повній мірі насолодитися логічним, теплим і повністю адаптованим до життя інтер’єром»

Leaver your comment