Описание проекта

2VM
Квадратура: 280 кв. м. м2
Автор проекта: NODE design, Ірина Ілик, Карина Бешта, Карина Сидоренко
Фотограф: Андрій Безуглов

Нові реалізовані апартаменти площею 280 кв.м. розміщені в центрі Києва. Від забудовника було отримано три квартири, які необхідно було об’єднати в одну і зробити це середовище максимально комфортним для сім’ї із п’яти чоловік: батьків і трьох дітей. Пошук правильного планувального рішення був основним завданням. В результаті простір був розділений на дві зони, загального та індивідуального призначення та включив в себе об’єднані вітальню, столову та кухню, мастер-спальню, три дитячих кімнати, гостьову спальню та чотири санвузли.
Дизайн концепція квартири поєднує спокійну палітру декоративної штукатурки з обшивками зі шпону дуба, натуральний камінь з латунню. Доповнюють сучасний інтер’єр акцентні елементи у вигляді яскравих меблів та декоративних елементів виготовлених на замовлення. Стіни сіро-бежевого кольору і поєднанні із приглушеними відтінками дуба задають всьому інтер’єру теплу тональність. Як окремий елемент концепції апартаментів виступають арт-об’єкти — акцентні картини та скульптури, виготовлені під замовлення.
Вхідна група квартири із загальним коридором плавно перетікає в зону об’єднаної вітальні зі столовою та кухні. Всі зони об’єднані великою системою зберігання, де за шпонованими обшивками приховані входи в інші кімнати квартири.
Щоб розмежувати гостьову зону був використаний великий модульний диван повернутий в сторону ТВ, а його спинка відділяє великий обідній стіл з стільчиками. За прозорою скляною перегородкою знаходиться кухня, в якій організовано окреме місце із барною стійкою поруч із вікном. Ефектні бордові предмети в сусідніх зонах зв’язують їх в єдине ціле. Кухня та камінна зона виділяються виразною фактурою натурального мармуру.
В головній спальні спокій і умиротворення створюють пастельні кольори та натуральні матеріали. Затишку добавляє світильник виготовлений по індивідуальному замовленні в співпраці із майстрами по гутному склу NNZvir. Люстра “BUBBLES” із 120 скляних кульок-плафонів ручної роботи створює неповторне мерехтіння та окрім функції освітлення відіграє роль головного декоративного елементу простору спальні. Гардеробний простір та власний спортзал скриті за скляними перегородками.
Велика частина квартири відведена під окремі дитячі кімнати для трьох хлопчиків. Настрій кімнат для двох молодших дітей більш активний. Тут з’являються і яскравіші кольори, і зони для активних ігор, і веселі дитячі меблі.
Спальна кімната підлітка оформлена більш строго з контрастним чорним шпоном. За допомогою правильно організованого простору в кімнаті окрім робочого місця, зони відпочинку і сну, розміщений також власний санвузол та гардероб. Значний плюс – велике вікно, завдяки якому в кімнату попадає багато природнього світла. Акцетом стало настінне панно із бра «Aromas».

Leaver your comment