Описание проекта

Apartment Ral 7006
Квадратура: 58 м2
Автор проекта: ODYNDOODNOHO
Фотограф: Игорь Тихий

Apartment Ral 7006: архітектурна вистава від київської студії Odyndoodnogo

Розташована у м. Київ, загальна площа 58м2.
Експлікація приміщень: хол, комора, кухня, санвузол, загальна кімната та спальня.

Розглядаючи простір, давайте уявимо, що підлога — це звичайний аркуш паперу. На ньому — з двох боків, на деякій відстані один від одного розташовані два куба. Куб — об’ємна фігура, тобто відразу розуміємо, що в середині є простір. Один куб пофарбували в червоний колір. Другий — в синій. Червоний в середині — це комора. Зовні — це прихована кухня. Зовнішні сторони синього куба — це гардеробні. В середині розташована вбиральня.

Відбиваючись у дзеркалах, куби продовжуються до свого логічного завершення. На другому плані у дзеркалах дублюється вже вся квартира – разом з панорамними вікнами, пустотілими блоками, стелею та підлогою. Квартира втратила свій початок і знову, віддзеркалившись у вікнах, – подвоїлась. Перегородка з пустотілих шлакоблоків продовжує кубічну композицію, паралельно зонуючи кухню та спальню.

Спальня – це ніби куб зсередини. Тут бачимо дві внутрішні його стінки, виконані в дереві. Штори, або театральний занавіс, обрамлюють спальню з трьох сторін, створюючи особливу інтимну атмосферу відокремлення від усього буденного.

Це звучить досить дивно, але тут немає загального світла, яке б, як молоко, могло залити весь простір. Подібно до театральної сцени підсвічуються тільки важливі сюжети.

Що помітно неозброєним оком, тут сміливо домінує сіро-оливковий. Ral 7006 починає свій шлях на підлозі, дереться стіною та кухнею, заливає навіть авторські стільці від Proprofurniture. А також радіатори, штору, раковину, світильник.

Головним матеріалом квартири можна назвати пустотілі шлакоблоки, яким автори проекту дали друге життя. Звиклі до чорної роботи, у цих апартаментах блоки мають як функціональне призначення — зонування приміщення, таке і продовжують кубічну історію квартири.

Apartment Ral 7006 – це інтер’єр про архітектуру, без компромісу та без декорацій.

Leaver your comment