Описание проекта

"Будинок з перспективами"
Квадратура: 1 800 кв.м., м.Буча, рік реалізації 2019 м2
Автор проекта: Оксана Хорошавіна
Фотограф: Сергій Кадулін

Будинок з перспективами.
Цей дім створювався саме, як родинна оселя, як родинне гніздо, як би пафосно це не звучало – в ньому є як і особистий, окремий простір для кожного члена родини, так і зони для сумісного проводження часу всією сім’єю. А ще було запроектовано та створено простір на перспективу — перспективу розростання сім’ї, як то ігрова зона для майбутніх внуків.
Будинок має два повноцінні поверхи, один мансардний та один цокольний поверх. Фасади оздоблені темною глазурованою голландською цеглою. Для огорожі балконів та терас використані цільно-склянні конструкції. Білі металеві перила та декоративні елементи надають фасаду будинка графічності. Родзинкою головного фасаду є вітражне вікно, яке з площини стіни переходить в площину даху. Дане вікно працює як на фасад, так і в інтер’єрі виглядає ефектно і відкриває чудову перспективу на ділянку та сосни.
Інтер’єр відповідає сучасному екстер’єру. Шестигранний об’ємний декоративний елемент йде лейтмотивом по всьому будинку, десь як прикраса стелі, десь – стіни, десь – як частина дверного полотна.
Простору додають поліровані поверхні підлоги та скляної огорожі сходів. В противагу до них стіни мають матову оксамитову поверхню. Стіна в вітальні оздоблена сизалевими шпалерами. Деякі стіни і стеля мансардового поверху оздоблена деревиною, а саме американським горіхом. Підсвітка сходинок надає невагомості дерев’яним сходам. Цікавим та конструктивно складним є рішення сходів з холу другого поверху в ігрову зону мансардового поверху – нам вдалось «посадити» на один фігурний косоур окремі дерев’яні сходинки, до яких кріпилась скляна огорожа.
Скло та дзеркала широко використані в інтер’єрі: в одній з дитячих скляна стіна з графічним друком приховує вхід в санвузол, в іншій дитячій за рахунок дзеркал візуально розширено вузький коридор, в спортзалі дзеркальна стіна несе утилітарну функцію і в той же час візуально змінює геометрію приміщення.
Оригінальні просторові перспективи відкриваються на мансардному поверсі з кабінету в сторону ігрової зони і навпаки, вони розкривають всю красу внутрішнього простору будинку.

Leaver your comment