Описание проекта

Новий Старий Дім
Квадратура: 173 кв.м м2
Автор проекта: Оксана Хорошавіна
Фотограф: Сергій Кадулін

Даний проект – це повна реновація квартири, в якій сім’я жила вже 15 років. Квартира знаходиться в історичній споруді 1894 року будівництва. До реконструкції це була квартира з трьома спальнями, та окремою маленькою кухнею. На момент реконструкції потреба в двох дитячих зникла, тому було прийнято рішення залишити одну дитячу, а скоріше гостьову спальню.

Власники квартири дуже гостинні люди, тому публічно-гостьова зона мала бути доволі просторою. Задля цієї мети була дзеркально змінена логістика квартири – приватну, спальну зону поміняли місцем з публічно-гостьовою зоною, і за рахунок однієї дитячої збільшили площу.

Доволі сучасний інтер’єр розбавлений елементами та деталями характерними для стиля АртДеко. Стіни частково оздоблені панелями з американського горіха, які інкрустовані латунними деталями. Також латунню інкрустований мармуровий портал каміна. Фокусна стіна в обідній зоні прикрашена рельєфним панно з декоративної штукатурки.

Характерним для АртДеко — є використання натурального каменю в інтер’єрі. Стільниці та підвіконня було виготовлено з граніту Meteorus В стільниці кухонного острівця зкомбінували натуральний камінь, латунь та слеб 50-річного горіха.

Від минулого інтер’єру залишили і реставрували дубовий паркет з вставками з червоного дерева. Стіни спальні господарів оздоблені темними флоковими шпалерами, що додає більшого затишку в кімнаті з високою стелею, шпалери в дитячій імітують текстуру текстиля, що додає приємних тактильних відчуттів.

Leaver your comment