Описание проекта

Family Nest
Квадратура: 103м2 м2
Автор проекта: Олена Грабовська та Лілія Бубес, студія Bubes & Grabovska Design
Фотограф: Олексій Колєчкін

Наші клієнти — родина з двома дорослими дітьми, які тривалий час спостерігали за роботою нашої студії і врешті зважилась розпочати ремонт у своїй трьохкімнатній квартирі. Основна задача, що стояла перед нами від замовників — створити легкий та затишний простір, продумати окремі кімнати для різнополих дітей підлітків, при цьому не втрачаючи своєї окремої спальні, вітальні і двох санвузлів. Поставлена задача була не з легких, враховуючи досить складне планування від забудовника , але ми не шукаємо легких шляхів і нам вдалось навіть перевершити сподівання замовників. Повернувшись з виставки у Стокгольмі та сповнені скандинавського натхнення — ми поринули у роботу.

В результаті суттєвих перепланувань отримали повноцінну чотирьохкімнатну квартиру з трьома окремими спальнями, з двома повноцінними санвузлами, вітальнею зі столовою зоною, великою кухнею з островом, окремою пральною кімнатою та достатньою кількістю систем зберігання.
За рахунок великої вітальні , була відокремлена додаткова дитяча кімната, а за рахунок площі кухні вдалося розширити санвузол та створити пральну кімнату, що межує з кухнею. Доречі, на кухні нам вдалося втілити давні мрії Замовниці — кухонний острів, мийку біля вікна та багато місця для кухонного інвентарю. У зоні кухонного фартуху нанесене захисне покриття з мікроцементу у колір стін. Фасади кухні ніжно-зеленого кольору підкреслені темною кварцевою стільницею та ручками.

У невеличкій, але затишній вітальній все передбачено для приємного та комфортного проведення часу в дружньому сімейному колі — обідня зона з круглим столом, зручний диван для перегляду фільмів або читання. Вітальня відокремлена від кухні розсувними амбарними дверима з осклінням, щоб у приміщення потрапляло природнє освітлення.

За обіднім столом колір стільців повторює колір присутній в кожному із приміщень — ніжно-зелений із кухні, сіро-голубий та чорно-білий із дитячих кімнат та теракотовий зі спальні. Таким чином, кольорова гамма кожного з приміщень поєднується у вітальні і створює настрій цілісності з самого початку знайомства із простором.

Ми завжди особливу увагу приділяємо облаштуванню місць для зберігання. Передпокій передбачає великі шафи зі складними дверима та система комодів із пуфом, а у кожніі спальні розташовані місткі гардероби та додаткові місця для особистих речей.

Окрім основного освітлення вбудованими та накладними стельовими світильниками, ретельно продумані додаткові сценарії у всіх приміщеннях. Підвіси над кухонним островом та обіднім столом додають домашнього затишку, в зоні дивану та спальних місцях передбачені світильники для комфортного читання, а підсвітка стельової ніші у ванній кімнаті сприяє релаксу. Додаткові вбудовані у меблі підсвітки передбачені в робочій зоні кухні, над письмовими столами у дитячих кімнатах, а також в середині гардеробних шаф.

Leaver your comment