Описание проекта

TAMED
Квадратура: 65 кв.м м2
Автор проекта: Поліна Волкова, Ольга Новак
Фотограф: Євгеній Авраменко

Основним запитом клієнтів було створити дизайн поза часом, спокійний і без зайвих декоративних елементів, де основні аксесуари квартири: форма та фактура.

Представляємо вам наповнений світлом простір у якому білі стіни та теплі відтінки деревини слугують господарю укриттям від насиченого та бурхливого міста.
Для того, щоб закрити візуальний доступ до житлової зони від вхідних дверей, ми відгородили коридор від опенспейсу та спальні цільною конструкцією із статичних і розсувних дерев’яних перегородок. Вітальня у цій квартирі нестандартна та транслює індивідуальні потреби господарів. У квартирі немає м’якої зони для перегляду телебачення, це місце звільнене для занять спортом та йогою.
Також зважаючи на сучасний домашній спосіб життя у вітальні уздовж вікон спроектований консольний стіл для дистанційної роботи, який завдяки розробленій конструкції можна зняти за необхідності.

Маючи повну свободу дії у виборі меблів, ми привезли вінтажні кухонні стільці з Амстердаму. Лампа над обіднім столом та приліжкові столики у спальні – предмети авторського дизайну нашої студії.

Leaver your comment